ІДЕЯ ІНТЕРАКТИВНОГО ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧОГО КЕРУВАННЯ НАСОСОМ ВОДОПОСТАЧАННЯ

Формування сигналів завдання системи водопостачання здійснюється на основі непрямого „опитування” споживачів (періодичного вимірювання витрат води).

Тобто, завдання системи в автоматичному режимі визначається її навантаженням.

Якщо при зменшенні швидкості споживачі встановлюють фактичні витрати води більшими, ніж розрахункове значення, то швидкість збільшується пропорційно співвідношенню фактичного і розрахункового значення, в протилежному випадку – зменшується. Отже, споживачі автоматично визначають мінімально-достатню швидкість для задоволення своїх потреб. Якщо споживачі не реагують на зміну швидкості, то вона фіксовано зменшується.

ІДЕЯ ІНТЕРАКТИВНОГО ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧОГО КЕРУВАННЯ НАСОСОМ ВОДОПОСТАЧАННЯ Кіселичник О.І., доц., ктн., Бур’ян С.О., магістрант, Бабаскін К.І., магістрант (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.