ОП “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Рімович Андрій Олександрович

Рімович Андрій Олександрович

Студент: Рімович Андрій Олександрович

Керівник: проф., д.т.н. Пересада С. М.

Тема: “Система керування вагоном метрополітену з асинхронним векторно-керованим електроприводом

Анотація

    Об’єкт дослідження – процеси електромеханічного перетворення енергії в електромеханічних системах тягового призначення з декількома двигунами на основі векторно-керованого асинхронного електроприводу. Предмет дослідження – алгоритми векторного керування тяговими асинхронними двигунами технологічних об’єктів з кінематичною парою кочення. Мета роботи – підвищення динамічних та енергетичних характеристик транспортних засобів за рахунок застосування та вдосконалення алгоритмів робастного векторного керування з врахуванням технологічних особливостей об’єктів керування з кінематичною парою кочення. Методи дослідження. Передбачається застосування методів теорії нелінійних та адаптивних систем, математичного моделювання. В даній дисертації проведено порівняльне дослідження ряду алгоритмів керування вагоном метрополітену з асинхронним векторно-керованим електроприводом. Створено пакет моделюючих програм для розглянутих алгоритмів. Виконано дослідження динаміки синтезованих алгоритмів шляхом моделювання.

Статистика



По результатам 1 семестра

2022/2023 учебного года


Всего студентов: 137,
из них на бюджете: 130.

Объявления



Образовательный процесс во втором семестре

С целью предотвращения распротранения COVID-19, учитывая ухудшение эпидемиологической ситуации, согласован и опубликован Приказ НОН/29/2022 от 26.01.2022 «Про организационные меры для предотвращения распространению коронавируса COVID19» . Семестр начинается в дистанционном режиме, решение о переходе в смешанный режим принимается в конце каждого месяца. На текущий момент, дистанционный режим продлён до 19.03.2022.


Последние объявления




Партнёры

Центр международного образования