9.Конференции.

Конференции: сделано 57 докладов на 9 конференциях, из них 3 зарубежные, 1 IEEE конференция, 5 международных научно-технические конференции конференции проводились в Украине, 1 молодежная конференция.

IEEE International Conference on Electrical Systems for Aircraft, Railway, Ship Propulsion and Road Vehicles (ESARS)

1. S. Bozhko, S. Dymko, S. Kovbasa, S. Peresada MTA Control for Traction IM Drives: Theory and Experimental Results.

XXІІ Международная научно-техническая конференция «Проблемы автоматизированного электропривода. Теория и практика »(ПАЭП-2 015), 16 – 19 сентября 2015, г.. Харьков..

1. Толочко О. І. Розробка моделей складних електромеханічних систем в середовищі пакета MATLAB з використанням блоків додатку віртуального фізичного моделювання SIMSCAPE
  2. Пересада С. М., Благодір В. О. Бездавачеве керування в системах на основі машини подвійного живлення: короткий аналітичний огляд.
  3. Островерхов М. Я., Пыжов В. М. Оптимизация законов управления вентильно-индукторным електроприводом.
  4. Бур’ян С. О., Печеник М. В., Боднар Д. О. Оптимальне керування насосною установкою з варіацією параметрів гідравлічної мережі.
  5. Приймак Б. І. Властивості асинхронного електроприводу з максимізацією момента у зоні високих швидкостей ротора.

XVІ Международная научно-техническая конференция “Проблемы энергоресурсосбережения в электротехнических системах. Наука, образование и практика “(ICPEES ‘2 015), м. Кременчук, 13 – 15 мая 2015 г.

1. М.В. Печеник, С.О. Бур’ян, Л.М. Наумчук Дослідження втрат енергії в електромеханічній системі конвеєра при плавній зміні навантаження.
  2. Приймак Б.І., Халімовський О.М. Використання нейронної мережі для апроксимації типових нелінійних ланок систем автоматичного керування.
  3. М. В. Печеник, В. С. Бовкунович, M. В. Пушкар Регулювання напруги асинхронного генератора із самозбудженням за допомогою електронного регулятора навантаження.
  4. Н. Д. Красношапка, В. С. Бовкунович Підвищення енергетичної ефективності нерегульованих асинхронних електроприводів при роботі з частими пусками.
  5. М.Я. Островерхов, В.М. Пижов Робастна система векторного керування швидкістю вентильно-індукторного електропривода.
  6. С. М. Пересада, С. М. Ковбаса, В. О. Благодір Умови персистності збудження та формування заданого потокозчеплення в системах бездавачевого векторного керування асинхронними двигунами.

XIІ Международная научно-техническая конференция молодых ученых и специалистов “Электромеханические и энергетические системы, методы моделирования и оптимизации” (ESMO 2015), Кременчуг, 15 – 16 апреля 2015.

1. Приймак Б.І., Марчук В.М. Отримання лінеаризованого математичного опису  електроприводу візка крану з маятниковим підвісом вантажу.
  2. Приймак Б.І., Романчук Я.В. Поліноміальна апроксимація оптимальних законів формування потокозчеплення асинхронного двигуна в зоні зниження поля.
  3. С.О. Бур’ян, М.В. Печеник, Д.О. Боднар Оцінювач ККД насосу з екстремальними напірними характеристиками.

ІІІ международная научно-техническая конференция «Оптимальное управлениеэлектроустановками» (ОКЕУ2015), 14 – 15 октября 2015, г.. Винница.

1. Красношапка Н.Д., Титаренко   А.С.   Аналізрежимів роботи нерегульованих асинхронних електроприводів з масивними феромагнітними екранами елементів короткозамкненого роторного контуру
  2. Приймак Б.І.  Поліпшення показників режиму гальмування асинхронного електроприводу завдяки максимізації момента двигуна
  3. С.М. Пересада, В.М. Трандафілов, М.М. Желінський Інваріантність до варіацій активного опоруротора в системах векторного керуванняасинхронними двигунами
  4. С.М. Пересада, С.М. Ковбаса, Ю.М. Зайченко, А.Ю. Дученко Спостерігач гармонічного складу трифазного струму для паралельних активних фільтрів.
  5. Теряєв В.І. Моделювання механізму компенсації люфта з пружним елементом.
  6. О.М. Халімовський, О.Л. Сокольський, В.І. Сівецький, І.О. Мікульонок, А.А.Ніколаєв Порівняльний аналіз ефективності стабілізації тиску з застосуванням регульованого та нерегульованого електроприводу екструдера .
  7. М. В. Печеник, С. О. Бур’ян, Л. М. Наумчук Дослідження характеру зміни втрат енергії в електромеханічній системі стрічкового конвеєра при пуску.

ХII Международная научно-техническая конференции «АВИА-2015»

1. Приступа Д.Л. А.Ю. Дученко Концепція лабораторного практикуму по енергоефективному електропостачанню та електромеханічному перетворенню енергії.
  2. Д.Л. Приступа, Д.Т. Мисак Снижение пульсаций тока асинхронного электропривода путем применения многоуровневых инверторов
  3. Д.С. Тимошок,  С.Н. Ковбаса Концепция лабораторного практикума по изучению цифровых сигнальных процессоров в электромеханических системах

3rd International Scientific Conference “Energy: regional problems and development opportunities”, October 23-25, 2015, Kutaisi, Georgia.

Pyzhov V., Ostroverkhov M. Effective energy conversion in switched inductor-type electrical drive.

Technomer 2009 Chemnitz, Germany, 12-13 Nov., 2015

Khalimovskyy O., Siwetskyy W., Kolosow O., Sokolskyy O. Anwendung des Extrusionsverfahrens bei der Bildung von reakto-plastischen Kompositionen mit kürzer niederfrequenter Ultraschallbehandlung.