ОПТИМІЗАЦІЯ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ ЗАКОНІВ КЕРУВАННЯ ТЯГОВОГО ВЕНТИЛЬНО ІНДУКТОРНОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА Костомаха В.Г., магістрант, Островерхов М.Я., д.т.н., проф.

В сучасному тяговому електроприводі використовуються двигуни змінного струму, зокрема синхронні двигуни з постійними магнітами. Недолік синхронного тягового електропривода з постійними магнітами полягає у відсутності якісного керування полем збудження. В таких умовах перспективним може бути тяговий електропривод змінного струму на основі вентильно-індукторного двигуна з незалежним збудженням (ВІД НЗ) [1].

ОПТИМІЗАЦІЯ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ ЗАКОНІВ КЕРУВАННЯ ТЯГОВОГО ВЕНТИЛЬНО-ІНДУКТОРНОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА Костомаха В.Г., магістрант, Островерхов М.Я., д.т.н., проф.(pdf)