АНАЛІЗ ВТРАТ ЕНЕРГІЇ ПРИ ПУСКУ ВИСОКОПРОДУКТИВНОГО СТРІЧКОВОГО КОНВЕЄРА

При розгляданні питань енергозбереження в електромеханічній системі стрічкового конвеєра в більшості випадків обмежувались дослідженням втрат енергії в статичних режимах роботи системи. Однак, для повної оцінки енергетичної ефективності конвеєра необхідно враховувати втрати енергії також і в режимах пуску, тим більше, що с ціллю зниження рівня пружних коливань в тяговому органі тривалість пуску може досягати 100 с і більше, при цьому маса вантажу який транспортується може змінюватись від 0 до номінального значення.

АНАЛІЗ ВТРАТ ЕНЕРГІЇ ПРИ ПУСКУ ВИСОКОПРОДУКТИВНОГО СТРІЧКОВОГО КОНВЕЄРА Печеник М.В., к.т.н., доц., Бур’ян С.О., к.т.н., доц., Горбатовський А.О., магістрант(pdf)