Однією з найважливіших умов роботи екстремального регулятора
ККД насосу є наявність точки перетину характеристики гідравлічної
мережі та лінії з максимальним ККД насосу. Якщо такого перетину не існує,
енергоефективність системи може значно зменшитися, а задача екстремального
керування не вирішується.

ВИЗНАЧЕННЯ УМОВ ІСНУВАННЯ ТОЧКИ ПЕРЕТИНУ КРИВОЇ МАКСИМАЛЬНОГО ККД З ХАРАКТЕРИСТИКОЮ ГІДРАВЛІЧНОЇ МЕРЕЖІ ПРИ ПОСЛІДОВНОМУ З’ЄДНАННІ НАСОСІВ Бур’ян С.О., асистент, Грищук Т.В., магістрантка(pdf)

Учебный год 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всего учится: 195 / 187,
из них на бюджете: 185 / 183.
Получают стипендию: 89 / 92,
из них повышенную: 7 / 12.

Объявления

Поздравляем поступивших абитуриентов с окончанием вступительной компании! По результатам конкурсных отборов, на кафедру поступило на госбюджет 30 студентов на основе диплома о среднем образовании, 20 студентов-ускоренников, а также 27 магистров по профессиональной программе подготовки (+ 3 контрактника и 1 иностранец), 3 магистров по научной программе подготовки.