Системи керування електроприводом на основі синхронних двигунів (СД) знайшли широке застосування завдяки високій стабільності регулювання кутової швидкості.

Не дивлячись на те, що всі комерційні синхронні ЕП випускаються із вбудованими давачами швидкості/положення, створення бездавачевих синхронних ЕП є актуальною задачею, оскільки давачі знижують надійність системи, погіршують масогабаритні показники, крім того при визначенні швидкості шляхом диференціювання кута повороту, завади можуть впливати на процес керування.

АЛГОРИТМ БЕЗДАВАЧЕВОГО КЕРУВАННЯ КУТОВОЮ ШВИДКІСТЮ СИНХРОННОГО ДВИГУНА З ПОСТІЙНИМИ МАГНІТАМИ Ковбаса С.М., к.т.н., доц. ; Онанко А.Ю., асп.; Поляков Г.В., магістрант (pdf)

Учебный год 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всего учится: 195 / 187,
из них на бюджете: 185 / 183.
Получают стипендию: 89 / 92,
из них повышенную: 7 / 12.

Зачётная сессия

17.12.18 - 28.12.18

Экзаменационная сессия

14.01.19 - 27.01.19

Дополнительная зачётная сессия

21.01.19 - 26.01.19

100 лет ФЭА !

В 2018 году нашему факультету исполнилось 100 лет. Поздравляем преподавателей, выпускников и студентов с этой знаменательной датой.