Використання сонячних модулів без акумуляторних батарей в цілях електропривода

В наш час впровадження альтернативних джерел енергії, автономних і децентралізованих, в багатьох державах поступово стає більш вигідне, як з экономічної, так і з екологічної точки зору. Традиційне паливо стає джерелом енергії вчорашнього дня, яке не може забезпечити стійкий розвиток людства в довгостроковій перспективі. Сьогодні сміливо завойовують позиції інші форми енергії, одна із яких – енергія сонця.

Сонячна фотоелектрична система – це сонячна електростанція, в якій використовується принцип прямого перетворення енергії сонячного випромінювання в електричну енергію. Установка складається з набору сонячних модулів(панелей) розміщених на опорній конструкції (наприклад дах будинку).

Сонячні панелі збираються з окремих сонячних елементів принцип роботи яких ґрунтується на основі явища внутрішнього фотоефекту в напівпровідниках(розглянутий нижче). В фотоелектричних перетворювачах використовується кремній з домішками інших елементів, що утворюють структуру з p-n переходом. Причому товщина провідника не перевищує 0,2 – 0,3 мм.

Використання сонячних модулів без акумуляторних батарей в цілях електропривода Скібчик О.С ,бакалавр, гр. ЕП-62 (pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Объявления

Обращаемся за помощью в лечении студента 5-го курса группы ЕП-81 Филиппенко Н. В., который после тяжёлой травмы с 01.02.2019 находится в реанимационном отделе відділенні «Института патологии хребта и суставов» Харькова, и нуждается в проведении операции стоимостью около 100 000 грн.
Для предоставления помощи открыт счёт: карта ПриватБанка 5168 7554 3672 4898, получатель: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мать студента.