У всьому світі система MATLAB широко використовується в наукових дослідженнях та в навчальному процесі при вивченні багатьох дисциплін. Зокрема тих дисциплін, що стосуються теорії систем автоматичного керування (САК). Як відомо, методи класичної теорії лінійних САК в середовищі MATLAB реалізовані повністю або майже повністю. Проте методи теорії нелінійних САК в системі MATLAB на сьогодні представлені істотно менше, що вимагає поліпшення цього становища.

РЕАЛІЗАЦІЯ КРИТЕРІЮ АБСОЛЮТНОЇ СТІЙКОСТІ НЕЛІНІЙНИХ СИСТЕМ В.М. ПÓПОВА В СЕРЕДОВИЩІ MATLAB Приймак Б.І., ст. викладач, к.т.н, Підгаєць А.П., студент (pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Объявления

Обращаемся за помощью в лечении студента 5-го курса группы ЕП-81 Филиппенко Н. В., который после тяжёлой травмы с 01.02.2019 находится в реанимационном отделе відділенні «Института патологии хребта и суставов» Харькова, и нуждается в проведении операции стоимостью около 100 000 грн.
Для предоставления помощи открыт счёт: карта ПриватБанка 5168 7554 3672 4898, получатель: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мать студента.