Асинхронні генератори (АГ) знайшли широке застосування в автономних енергогенеруючих електроустановках на основі відновлюваних джерел енергії для живлення споживачів у віддалених районах. Раніше було запропоновано лінеаризовану модель АГ, яка є корисною для аналізу його динамічних характеристик. В даній роботі пропонується верифікувати нелінійну математичну модель АГ в просторі-стану, яка має керуючою дією ємність конденсаторів, а напругу – вихідною координатою.

ВЕРИФІКАЦІЯ МОДЕЛІ АСИНХРОННОГО ГЕНЕРАТОРА З САМОЗБУДЖЕННЯМ ДЛЯ ПРОЕКТУВАННЯ КОНДЕНСАТОРНОГО РЕГУЛЯТОРА НАПРУГИ Пушкар М.В., асистент, Нечипоренко О.Б., Трайковський О.Ю., студенти (pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Дни открытых дверей кафедры

14.06.19 в 16:00 и 20.06.19 в 16:00 начнётся День открытых дверей на нашей кафедре. Встречаемся в кабинете 412, 20 корпус. Если вы заблудились на кампусе университета или опоздали, звоните. Подробнее - по ссылке.