ТЯГОВИЙ ЕЛЕКТРОПРИВОД НА ОСНОВІ ВЕНТИЛЬНО ІНДУКТОРНОГО ДВИГУНА

ТЯГОВИЙ ЕЛЕКТРОПРИВОД НА ОСНОВІ ВЕНТИЛЬНО ІНДУКТОРНОГО ДВИГУНА Костомаха В.Г., магістрант, Островерхов М.Я, д.т.н., проф.

У всьому світі ведуться активні дослідження нових типів електричних машин, в яких визначальне значення має надійність та технологічність. Серед них визначальне місце займають вентильно-індукторні двигуни (ВІД). Перспективи цього напряму досліджень пов’язані з істотним спрощенням конструкції машини та її вартості.

Мета роботи. Метою роботи є покращення показників тягового електропривода шляхом застосування векторно-керованого ВІД з незалежним збудженням.

ТЯГОВИЙ ЕЛЕКТРОПРИВОД НА ОСНОВІ ВЕНТИЛЬНО-ІНДУКТОРНОГО ДВИГУНА Костомаха В.Г., магістрант, Островерхов М.Я, д.т.н., проф. ( pdf )

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Консультационно-информационный центр

На кафедре АЭМС-ЭП с 01.07.2019 начинает работать центр по вопросам поступления абитуриентов по специальности "141 – Электроэнергетика, электротехника и электромеханика", на образовательную программу (специализацию) "Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность". Также работает горячая линия.
Подробнее - по ссылке.