Згідно з навчальною програмою дисципліни “Теорія автоматичного керування”, студенти мають оволодіти питаннями, що стосуються усталених режимів роботи систем автоматичного регулювання (САР). На кафедрі АЕМС-ЕП на сьогодні є актуальною побудова стенду для реалізації лабораторної роботи за цією тематикою. Очевидно, що такий стенд доцільно будувати на основі сучасного програмованого контролера. Тому виникає потреба синтезувати цифровий регулятор, реалізація якого буде у контролері.

СИНТЕЗ ЦИФРОВОГО РЕГУЛЯТОРА ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ УСТАЛЕНИХ РЕЖИМІВ СИСТЕМ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ Приймак Б.І., к.т.н., доц., Сидоренко С.А., Дядечко С.М., магістранти (pdf)