РОЗРОБКА ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ «РОЗУМНИЙ ДІМ» Мусієнко М.О., Боднар Д.О., магістранти, Король С.В., к.т.н., доц.

РОЗРОБКА ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ «РОЗУМНИЙ ДІМ»

Системи автоматизації будівель набувають все більшої популярності, адже вони дозволяють підпорядкувати рутинні дії людини, особливості образу життя та вимоги сучасного світу таким чином, щоб людина могла виконувати повсякденні справи у комфортному середовищі, тому вивчення принципів побудови, налаштування, тестування таких систем є актуальними для підготовки фахівців по спеціальності «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод».

РОЗРОБКА ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ «РОЗУМНИЙ-ДІМ» Мусієнко М.О., Боднар Д.О., магістранти, Король С.В., к.т.н., доц. (pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Дни открытых дверей кафедры

14.06.19 в 16:00 и 20.06.19 в 16:00 начнётся День открытых дверей на нашей кафедре. Встречаемся в кабинете 412, 20 корпус. Если вы заблудились на кампусе университета или опоздали, звоните. Подробнее - по ссылке.