Процеси теплообміну є значною складовою більшості технологічних процесів і комплексів. Такі процеси широко використовуються практично у всіх галузях промисловості. Тому регулювання температури є однією з ключових задач, що постають в автоматизованих системах керування процесами теплообміну.

Автоматизація технологічних процесів є одним з основних напрямків підвищення ефективності виробництва. В наш час найпоширенішими є системи автоматизації з використанням програмованих логічних контролерів (ПЛК). Тому розробка, налаштування та дослідження таких систем автоматизації є важливим вмінням для кваліфікованого фахівця.

РЕГУЛЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ ТВЕРДОГО ТІЛА. ЧАСТИНА 1 – МОДЕЛЬ ЛАБОРАТОРНОЇ УСТАНОВКИ НА ОСНОВІ ПРОГРАМОВАНОГО ЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЕРА Сівак О.Ю., магістрант, Бойко В.М., студент, Король С.В., к.т.н., доц.(pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Дни открытых дверей кафедры

14.06.19 в 16:00 и 20.06.19 в 16:00 начнётся День открытых дверей на нашей кафедре. Встречаемся в кабинете 412, 20 корпус. Если вы заблудились на кампусе университета или опоздали, звоните. Подробнее - по ссылке.