ОГЛЯД МАТЕМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ ВІДЦЕНТРОВИХ НАСОСНИХ УСТАНОВОК

Відцентрова насосна установка – це складна багатопараметрична нелінійна електромеханічна система, в якій протікають електричні, механічні та гідравлічні процеси. На даний час не існує досить точного математичного опису такої системи, який би детально враховував всі гідромеханічні явища.

Зазвичай, в усталеному режимі насосна установка описується диференційним рівнянням першого порядку, але при зміні режиму роботи, виникненні гідравлічних ударів, явищ кавітації та інших процесів у гідравлічні мережі або у самому насосі, таке представлення не дає точних результатів. Тому актуальним завданням є аналіз існуючих способів представлення математичного опису насосних установок та зробити висновки щодо їх адекватності.

ОГЛЯД МАТЕМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ ВІДЦЕНТРОВИХ НАСОСНИХ УСТАНОВОК Пєрвєєв С.В., Петровський Я.І., студенти, Бур’ян С.О., к.т.н., ст. викладач (pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Дни открытых дверей кафедры

14.06.19 в 16:00 и 20.06.19 в 16:00 начнётся День открытых дверей на нашей кафедре. Встречаемся в кабинете 412, 20 корпус. Если вы заблудились на кампусе университета или опоздали, звоните. Подробнее - по ссылке.