МІКРОКОНТРОЛЕРНА ПІДСИСТЕМА ПРОГРАМНОГО ДЕКОДУВАННЯ СИГНАЛІВ ДАВАЧІВ ХОЛЛА Максимчук П.М., студент, Коваленко І.О., к.т.н., доц.

МІКРОКОНТРОЛЕРНА ПІДСИСТЕМА ПРОГРАМНОГО ДЕКОДУВАННЯ СИГНАЛІВ ДАВАЧІВ ХОЛЛА

Побудова електроприводів постійного струму на основі вентильних двигунів з мікроконтролерною системою керування дозволяє підвищити енергоефективність, точність, надійність та покращити динамічні характеристики системи. Такий підхід також полегшує інтеграцію приводу у загальну систему автоматизації за допомогою промислових протоколів обміну інформацією (таких, як Ethernet та EtherCAT).

Метою роботи є розробка алгоритму та програми декодування сигналів датчиків Холла з метою формування сигналів керування силовими ключами інвертора вентильного двигуна.

МІКРОКОНТРОЛЕРНА ПІД-СИСТЕМА ПРОГРАМНОГО ДЕКОДУВАННЯ СИГНАЛІВ ДАВАЧІВ ХОЛЛА Максимчук П.М., студент, Коваленко І.О., к.т.н., доц. (pdf)