Насосні установки – це складні електромеханічні системи, що використовуються у всіх галузях промисловості, сільського та комунального господарства. Велика кількість наукових робіт присвячена дослідженню режимів роботи таких установок з метою побудови енергоефективних та оптимальних за енергоспоживанням систем керування. Однак поряд із цим дуже мало уваги приділяється гідравлічній мережі, як окремій невід’ємній складовій усього гідротранспортного комплексу. Навіть у будинку, що має декілька поверхів – це складна розподілена система, з великою кількістю споживачів та втратами, не кажучи вже про мережі цілого міста. Тому розробка математичного опису насосних комплексів з врахуванням особливостей чи просторового розподілення гідромережі є актуальним завданням.

МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ ПАРАЛЕЛЬНО З’ЄДНАНИХ НАСОСІВ З УРАХУВАННЯМ ПРОСТОРОВОГО РОЗПОДІЛУ ТРУБОПРОВОДУ Бур’ян С.О., к.т.н., ст. викладач, Печеник М.В., к.т.н., доц., Барановська К.В., магістрантка (pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Дни открытых дверей кафедры

14.06.19 в 16:00 и 20.06.19 в 16:00 начнётся День открытых дверей на нашей кафедре. Встречаемся в кабинете 412, 20 корпус. Если вы заблудились на кампусе университета или опоздали, звоните. Подробнее - по ссылке.