Застосування конвеєрних систем для транспортування сипучих і штучних матеріалів є досить ефективним з точки зору економічних затрат і об’ємів переміщених вантажів. При використанні магістральних конвеєрів з нерегульованим електроприводом коливання навантаження складає 0.2÷1.2 номінального значення.

В зв’язку з цим втрати в електродвигуні різко збільшуються, особливо при зменшенні навантаження. Застосування замкнутих систем регулювання за швидкістю дозволяє значно зменшити витрати, а використання оптимального регулятора напруги – суттєво підвищити коефіцієнт корисної дії електромеханічної системи.

ДОСЛІДЖЕННЯ ВТРАТ В МАГІСТРАЛЬНОМУ КОНВЕЄРІ ПРИ ВИКОРИСТАННІ ОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА НАПРУГИ Печеник М.В. к.т.н., доц., Бур’ян С.О. к.т.н., ст. викладач, Наумчук Л.М., магістрантка (pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Дни открытых дверей кафедры

14.06.19 в 16:00 и 20.06.19 в 16:00 начнётся День открытых дверей на нашей кафедре. Встречаемся в кабинете 412, 20 корпус. Если вы заблудились на кампусе университета или опоздали, звоните. Подробнее - по ссылке.