Системи енергоощадного керування асинхронним електроприводом (АЕП) будуються на основі пошукової або безпошукової оптимізації споживаної потужності. Пошукові системи з давачем потужності мають цінну властивість параметричної інваріантності, проте в них надто мала швидкодія. Безпошуковим системам властива висока швидкодія але параметрична робастність не є високою.

Поєднання переваг обох типів систем можливе при комбінованій оптимізації. У цьому зв’язку актуальним є вивчення відомих алгоритмів пошукової оптимізації вхідної потужності для можливості вибору кращого з них.

ДОСЛІДЖЕННЯ АЛГОРИТМІВ ПОШУКОВОЇ ОПТИМІЗАЦІЇ ВХІДНОЇ ПОТУЖНОСТІ В АСИНХРОННОМУ ЕЛЕКТРОПРИВОДІ Приймак Б.І., к.т.н., доц., Кульбашний О.І., магістрант (pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Дни открытых дверей кафедры

14.06.19 в 16:00 и 20.06.19 в 16:00 начнётся День открытых дверей на нашей кафедре. Встречаемся в кабинете 412, 20 корпус. Если вы заблудились на кампусе университета или опоздали, звоните. Подробнее - по ссылке.