Сучасною альтернативою електрогенеруючих систем постійної частоти при змінній швидкості первинного валу є векторно-керована асинхронна машина (АМ), яка працює в генераторному режимі. Керування здійснюється по роторному колу, тому потужність, необхідна для керування повним потоком потужності, складає 25-30 % від номінальної, що дозволяє знизити вартість перетворювача напруги. Така система є простішою за типове рішення у конфігурації: синхронний генератор з постійними магнітами, повністю керований випрямляч, ланка постійного струму, інвертор.

АВТОНОМНА ЕЛЕКТРОГЕНЕРУЮЧА СИСТЕМА НА ОСНОВІ АСИНХРОННОГО ГЕНЕРАТОРА З ФАЗНИМ РОТОРОМ Пересада С.М., д.т.н, проф., Благодір В.О., аспірант, Желінський М.М., магістрант(pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Консультационно-информационный центр

На кафедре АЭМС-ЭП с 01.07.2019 начинает работать центр по вопросам поступления абитуриентов по специальности "141 – Электроэнергетика, электротехника и электромеханика", на образовательную программу (специализацию) "Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность". Также работает горячая линия.
Подробнее - по ссылке.