ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ НА ОСНОВІ МАШИНИ ПОДВІЙНОГО ЖИВЛЕННЯ

Існує ряд технологічних задач, в яких цілі керування досягаються при обмеженому діапазоні регулювання кутової швидкості  (20 – 30) % відносно синхронної. Для таких задач високу ефективність електромеханічного перетворення енергії дозволяє досягти регулювання по схемі машини подвійного живлення (МПЖ).

Мета дослідження. Оцінити розповсюдження та переваги електромеханічних систем на основі МПЖ, показати актуальність подальшого розвитку теоретичних та практичних рішень, пов’язаних з керуванням та впровадженням таких систем.

ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ НА ОСНОВІ МАШИНИ ПОДВІЙНОГО ЖИВЛЕННЯ Пересада С. М., д.т.н., проф., Благодір В. О., магістр (pdf)

По результатам 2 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 164,