СИНТЕЗ СУБОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА КОНТУРУ СТАБІЛІЗАЦІЇ ЗУСИЛЛЯ РІЗАННЯ Шибіко В.С., магістрант, Кудін В.Ф., професор, д.т.н.

СИНТЕЗ СУБОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА КОНТУРУ СТАБІЛІЗАЦІЇ ЗУСИЛЛЯ РІЗАННЯ

На даний час у багатьох металорізальних верстатах використовуються системи стабілізації зусилля різання. Застосування таких систем дозволяє підвищити якість оброблюваної поверхні та збільшити продуктивність обладнання. Відмітною їх здатністю є складність побудови регуляторів, оскільки при використанні стандартних коректуючих пристроїв, при достатньо високих коефіцієнтах підсилення розімкнутої системи, у контурі стабілізації зусилля різання (КСЗР) виникає коливальний режим. Внаслідок цього, перехідний процес має високу коливальність, що являється неприпустимим при технологічному процесі металообробки.

СИНТЕЗ СУБ ОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА КОНТУРУ СТАБІЛІЗАЦІЇ ЗУСИЛЛЯ РІЗАННЯ Шибіко В.С., магістрант, Кудін В.Ф., професор, д.т.н.(pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Консультационно-информационный центр

На кафедре АЭМС-ЭП с 01.07.2019 начинает работать центр по вопросам поступления абитуриентов по специальности "141 – Электроэнергетика, электротехника и электромеханика", на образовательную программу (специализацию) "Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность". Также работает горячая линия.
Подробнее - по ссылке.