Гідравлічні системи, до яких входять насосні установки, як об’єкти автоматичного керування є досить складними у плані математичного опису. Зазвичай насосні установки описуються нелінійним диференційним рівнянням першого порядку або апроксимуються їх статичними характеристиками. Пакет прикладних програм MATLAB в свою чергу пропонує тулбокс SimHydraulics для розробки гідравлічних мереж. Він містить в собі наглядну бібліотеку гідравлічних блоків, з яких можна складати та досліджувати будь-які складні системи водопостачання.

РОЗРОБКА ТА ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ ПЕРЕКАЧУВАННЯ РІДИНИ ЗА ДОПОМОГОЮ ПАКЕТУ SIM HYDRAULICS Бур’ян С.О., асистент, Рімович А.О., Барановська К.В., студенти 4-го курсу(pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Консультационно-информационный центр

На кафедре АЭМС-ЭП с 01.07.2019 начинает работать центр по вопросам поступления абитуриентов по специальности "141 – Электроэнергетика, электротехника и электромеханика", на образовательную программу (специализацию) "Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность". Также работает горячая линия.
Подробнее - по ссылке.