РЕЛЕЙНО ВЕКТОРНЕ ФОРМУВАННЯ АЛГОРИТМІВ КЕРУВАННЯ ІНВЕРТОРОМ НАПРУГИ В ЗАМКНУТОМУ КОНТУРІ СТРУМУ СТАТОРА Бовкунович В.С., асистент, Ткаченко М.М., магістрант 5 курсу

Не зважаючи на те, що способи формування ШІМ з жорсткими законами комутації ключів дозволяють синтезувати алгоритми керування з високими енергетичними характеристиками системи ПЧ – АД, але вони мають ряд суттєвих недоліків: швидкодія регулювання струмів статора та інших змінних обмежена періодом модуляції інвертора; підвищені вимоги до швидкодії приводу можуть призводити до невиправданого завищення частоти модуляції; процеси в приводі характеризуються підвищеною чутливістю до неідеальностей інвертора напруги (ІН) і параметрів статорного кола.

Суттєво підвищити швидкодію та знизити чутливість дозволяє застосування принципів релейно-векторного формування алгоритмів керування інвертором напруги в замкнутому контурі стеження за миттєвими значеннями похибок струму статора (без примусової модуляції).

РЕЛЕЙНО-ВЕКТОРНЕ ФОРМУВАННЯ АЛГОРИТМІВ КЕРУВАННЯ ІНВЕРТОРОМ НАПРУГИ В ЗАМКНУТОМУ КОНТУРІ СТРУМУ СТАТОРА Бовкунович В.С., асистент, Ткаченко М.М., магістрант 5 курсу(pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Консультационно-информационный центр

На кафедре АЭМС-ЭП с 01.07.2019 начинает работать центр по вопросам поступления абитуриентов по специальности "141 – Электроэнергетика, электротехника и электромеханика", на образовательную программу (специализацию) "Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность". Также работает горячая линия.
Подробнее - по ссылке.