ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ СТАБІЛІЗАЦІЇ НАПРУГИ АСИНХРОННОГО ГЕНЕРАТОРА НА ОСНОВІ КОМУТУЄМОЇ КОНДЕНСАТОРНОЇ БАТАРЕЇ Пушкар М.В., асистент, Сацький І.С., магістрант, Соколова М.В., студентка

Асинхронні генератори (АГ) завдяки здатності генерувати електричну енергію в широкому діапазоні обертів знаходять широке застосування в автономних енергогенеруючих установках. Одним з типів таких генераторів є АГ з самозбудженням від батареї конденсаторів, для стабілізації їх напруги використовують найрізноманітніші системи. Розглянемо систему з комутуємою конденсаторною батареєю.

ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ СТАБІЛІЗАЦІЇ НАПРУГИ АСИН-ХРОННОГО ГЕНЕРАТОРА НА ОСНОВІ КОМУТУЄМОЇ КОНДЕНСАТОРНОЇ БАТАРЕЇ Пушкар М.В., асистент, Сацький І.С., магістрант, Соколова М.В., студентка (pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Консультационно-информационный центр

На кафедре АЭМС-ЭП с 01.07.2019 начинает работать центр по вопросам поступления абитуриентов по специальности "141 – Электроэнергетика, электротехника и электромеханика", на образовательную программу (специализацию) "Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность". Также работает горячая линия.
Подробнее - по ссылке.