РОЗРОБКА ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ СХЕМИ ЛАБОРОТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ АЛГОРИТМІВ КЕРУВАННЯ СИНХРОННИМИ ДВИГУНАМИ Димко С.С., асистент; Смірнов С.А., магістрант

На сьогоднішній день широкого розповсюдження в промисловості набули регульовані електроприводи на базі синхронних двигунів з постійними магнітами ( СДПМ ). У зв’язку з цим, розробка і дослідження нових алгоритмів керування синхронними двигунами, які б відповідали вимогам нових технічних застосувань є актуальною науковою задачею.

РОЗРОБКА ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ СХЕМИ ЛАБОРОТОРНОГО СТЕНДА ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ АЛГОРИТМІВ КЕРУВАННЯ СИНХРОННИМИ ДВИГУНАМИ Димко С.С., асистент; Смірнов С.А., магістр ант ( pdf )

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Дни открытых дверей кафедры

14.06.19 в 16:00 и 20.06.19 в 16:00 начнётся День открытых дверей на нашей кафедре. Встречаемся в кабинете 412, 20 корпус. Если вы заблудились на кампусе университета или опоздали, звоните. Подробнее - по ссылке.