МЕТОДИКА РОЗРОБКИ ЛЮДИНО МАШИННОГО ІНТЕРФЕЙСУ НА ОСНОВІ MFD TITAN

МЕТОДИКА РОЗРОБКИ ЛЮДИНО МАШИННОГО ІНТЕРФЕЙСУ НА ОСНОВІ MFD TITAN Король С.В., к.т.н., ст. викладач; Макарчук О.М. магістрант; Діравка В.В. студент

Одним із основних шляхів підвищення продуктивності виробництва, покращення якості продукції та зниження енергоспоживання є підвищення рівня автоматизації виробництва. Для забезпечення конкурентної здатності продукції сучасні системи керування повинні забезпечувати можливість зміни технологічних параметрів та модифікації технологічного процесу. Це дозволяє випускати декілька типів продукції на одному обладнанні без заміни програмного забезпечення. В більшості випадків виникає задача створення інтерфейсу для керування не складним технологічним процесом.

МЕТОДИКА РОЗРОБКИ ЛЮДИНО-МАШИННОГО ІНТЕРФЕЙСУ НА ОСНОВІ MFD-TITAN Король С.В., к.т.н., ст. викладач; Макарчук О.М. магістрант; Діравка В.В. студент (pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Консультационно-информационный центр

На кафедре АЭМС-ЭП с 01.07.2019 начинает работать центр по вопросам поступления абитуриентов по специальности "141 – Электроэнергетика, электротехника и электромеханика", на образовательную программу (специализацию) "Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность". Также работает горячая линия.
Подробнее - по ссылке.