МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ МЕХАНІЧНОЇ ЧАСТИНИ АВТОМАТИЧНОЇ ПРАЛЬНОЇ МАШИНИ Теряєв В.І., доц.; Мисник О.В., магістрант

МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ МЕХАНІЧНОЇ ЧАСТИНИ АВТОМАТИЧНОЇ ПРАЛЬНОЇ МАШИНИ

Побутові пральні машини забезпечують прання, полоскання, віджимання та сушку білизни в домашніх та промислових умовах із зниженими витратами ручної праці, води та часу.

В теперішній час найбільш перспективними вважаються однобакові автоматичні пральні машини (АПМ) барабанного типу, для яких процеси прання, полоскання, віджимання та сушки найбільш просто піддаються автоматизації у зв’язку з відсутністю необхідності діставання білизни з баку.

МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ МЕХАНІЧНОЇ ЧАСТИНИ АВТО-МАТИЧНОЇ ПРАЛЬНОЇ МАШИНИ Теряєв В.І., доц.; Мисник О.В., магістрант (pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Дни открытых дверей кафедры

14.06.19 в 16:00 и 20.06.19 в 16:00 начнётся День открытых дверей на нашей кафедре. Встречаемся в кабинете 412, 20 корпус. Если вы заблудились на кампусе университета или опоздали, звоните. Подробнее - по ссылке.