У сучасному світі для науковців усіх галузей важливою задачею є ефективне використання енергії в будь-якому її вигляді та зменшення витрат на створення та впровадження нових технологій у повсякденне життя суспільства. Системи стабілізації напору та продуктивності насосних установок набули широкого застосування як у житлово-комунальній сфері, так і в промисловості, оскільки це дає значний енерго- та водозберігаючий ефект. Проте, в системах малої потужності, вартість датчиків тиску та продуктивності є співрозмірною з вартістю насосу разом з привідним асинхронним двигуном, що стримує масове впровадження вказаних систем. Австрійська компанія “Pumpenfabrik Ernst Vogel GmbH” пропонує промисловий варіант перетворювача частоти Hydrovar з вбудованою функцією бездатчикового керування відцентровим насосом.

ФУНКЦІОНАЛЬНА СХЕМА МІКРОКОНТРОЛЕРНОЇ СИСТЕМИ БЕЗДАТЧИКОВОГО КЕРУВАННЯ НАПОРОМ НАСОСНОЇ УСТАНОВКИ Клименко О.А., магістрант, Кіселичник О.І., доцент, к.т.н. (pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Консультационно-информационный центр

На кафедре АЭМС-ЭП с 01.07.2019 начинает работать центр по вопросам поступления абитуриентов по специальности "141 – Электроэнергетика, электротехника и электромеханика", на образовательную программу (специализацию) "Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность". Также работает горячая линия.
Подробнее - по ссылке.