Практичне застосування законів керування координатами взаємозв’язаних електромеханічних систем, отриманих на основі класичних методів теорії автоматичного керування, пов’язано з необхідністю мати повну та достовірну інформацію про структуру та параметри об’єкту керування.

Провести розрахунок параметрів схеми заміщення асинхронного двигуна на основі каталожних даних достатньо складно, тому виникає необхідність їх проведення за альтернативною методикою.

ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ ВЕКТОРНОГО КЕРУВАННЯ ШВИДКІСТЮ АСИНХРОННОГО ДВИГУНА З ВЛАСТИВОСТЯМИ СЛАБКОЇ ЧУТЛИВОСТІ ДО ПАРАМЕТРИЧНИХ ЗБУРЕНЬ Островерхов М.Я, к.т.н., доц., Будішевська М.В., магістрантка (pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Дни открытых дверей кафедры

14.06.19 в 16:00 и 20.06.19 в 16:00 начнётся День открытых дверей на нашей кафедре. Встречаемся в кабинете 412, 20 корпус. Если вы заблудились на кампусе университета или опоздали, звоните. Подробнее - по ссылке.