ДОСЛІДЖЕННЯ ДИСКРЕТНОГО РЕГУЛЯТОРА ПОЛОЖЕННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДУ ЩОДО ГРАНИЧНОГО ТАКТУ КВАНТУВАННЯ Приймак Б.І., доц., к.т.н., Горбатовський А.О., Кучеренко В.В., студенти

Замкнуті за положенням системи автоматичного регулювання (САР) в наш час використовуються у роботах, металообробних верстатах, прокатних станах, телескопах тощо. Часто ці системи будуються за принципом підпорядкованого керування. Для такого класу систем синтезовано модифікований регулятор положення (МРП), який має певні переваги перед традиційним регулятором.

ДОСЛІДЖЕННЯ ДИСКРЕТНОГО РЕГУЛЯТОРУ ПОЛОЖЕННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДУ ЩОДО ГРАНИЧНОГО ТАКТУ КВАНТУВАННЯ Приймак Б.І., доц., к.т.н., Горбатовський А.О., Кучеренко В.В., студенти (pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Дни открытых дверей кафедры

14.06.19 в 16:00 и 20.06.19 в 16:00 начнётся День открытых дверей на нашей кафедре. Встречаемся в кабинете 412, 20 корпус. Если вы заблудились на кампусе университета или опоздали, звоните. Подробнее - по ссылке.