Системи керування електроприводом на основі синхронних двигунів (СД) знайшли широке застосування завдяки високій стабільності регулювання кутової швидкості.

Не дивлячись на те, що всі комерційні синхронні ЕП випускаються із вбудованими давачами швидкості/положення, створення бездавачевих синхронних ЕП є актуальною задачею, оскільки давачі знижують надійність системи, погіршують масогабаритні показники, крім того при визначенні швидкості шляхом диференціювання кута повороту, завади можуть впливати на процес керування.

АЛГОРИТМ БЕЗДАВАЧЕВОГО КЕРУВАННЯ КУТОВОЮ ШВИДКІСТЮ СИНХРОННОГО ДВИГУНА З ПОСТІЙНИМИ МАГНІТАМИ Ковбаса С.М., к.т.н., доц. ; Онанко А.Ю., асп.; Поляков Г.В., магістрант (pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Дни открытых дверей кафедры

14.06.19 в 16:00 и 20.06.19 в 16:00 начнётся День открытых дверей на нашей кафедре. Встречаемся в кабинете 412, 20 корпус. Если вы заблудились на кампусе университета или опоздали, звоните. Подробнее - по ссылке.