Нові алгоритми керування, які розробляються в рамках виконання кваліфікаційних робіт, перевіряються, як правило, лише методом математичного моделювання на ЕОМ. Однак при цьому не враховуються вплив ефектів немодельованої динаміки, що виникають внаслідок наявності квантування за часом і рівнем при цифровій реалізації алгоритмів керування, неідеальностей перетворювача, шумів у вимірюваних сигналах, тобто факторів які можуть призводити до суттєвого погіршення показників якості керування, або навіть до втрати стійкості.

РОЗРОБКА ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ СХЕМИ ЛАБОРАТОРНОГО CТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ НА ОСНОВІ ДВИГУНІВ ЗМІННОГО СТРУМУ Ковбаса С.М., к.т.н.; Воронко А.Б., Приступа Д.Л., магістранти (pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Дни открытых дверей кафедры

14.06.19 в 16:00 и 20.06.19 в 16:00 начнётся День открытых дверей на нашей кафедре. Встречаемся в кабинете 412, 20 корпус. Если вы заблудились на кампусе университета или опоздали, звоните. Подробнее - по ссылке.