ІНВАРІАНТНЕ СУБОПТИМАЛЬНЕ КЕРУВАННЯ КУТОВИМ РУХОМ НЕСТІЙКОГО КЕРОВАНОГО ОБ’ЄКТУ

В багатьох публікаціях відомих вчених та дослідників з теорії керування ставиться задача синтезу регуляторів для нелінійних систем керування нестійкими об’єктами. Проте, рішенню цих задач за допомогою математичного апарату аналітичного конструювання регуляторів присвячено набагато менше робіт. Це пов’язано зі значним ускладненням апарату синтезу для систем високого порядку.

Мета досліджень. В даній роботі ставиться задача пошуку оптимального закону керування в кутовій системі стабілізації літального апарату за допомогою сполучення методу динамічного програмування Беллмана та методу інваріантного занурення.

ІНВАРІАНТНЕ СУБОПТИМАЛЬНЕ КЕРУВАННЯ КУТОВИМ РУХОМ НЕСТІЙКОГО КЕРОВАНОГО ОБ’ЄКТУ Кудін В.Ф., проф.; Нікітенко О.В., магістрант(pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Консультационно-информационный центр

На кафедре АЭМС-ЭП с 01.07.2019 начинает работать центр по вопросам поступления абитуриентов по специальности "141 – Электроэнергетика, электротехника и электромеханика", на образовательную программу (специализацию) "Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность". Также работает горячая линия.
Подробнее - по ссылке.