ДОСЛІДЖЕННЯ СЛІДКУЮЧОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ ЗМІННОГО СТРУМУ З КОВЗНИМ КЕРУВАННЯМ Теряєв В.І., доц.; Мисник О.В., магістрант

ДОСЛІДЖЕННЯ СЛІДКУЮЧОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ ЗМІННОГО СТРУМУ З КОВЗНИМ КЕРУВАННЯМ

Актуальною проблемою при розробці електроприводів різного технологічного призначення є зменшення чутливості до параметричних та зовнішніх збурень. Одним із шляхів вирішення цієї проблеми є використання методів релейного та, зокрема, ковзного керування.

Метою даного дослідження є розробка алгоритмів ковзного керування асинхронним електродвигуном з короткозамкненим ротором та принципів технічної реалізації керуючого та перетворювального пристроїв.

ДОСЛІДЖЕННЯ СЛІДКУЮЧОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ ЗМІННОГО СТРУ-МУ З КОВЗНИМ КЕРУВАННЯМ Теряєв В.І., доц.; Мисник О.В., магістрант ( pdf )

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Дни открытых дверей кафедры

14.06.19 в 16:00 и 20.06.19 в 16:00 начнётся День открытых дверей на нашей кафедре. Встречаемся в кабинете 412, 20 корпус. Если вы заблудились на кампусе университета или опоздали, звоните. Подробнее - по ссылке.