У всьому світі система MATLAB широко використовується в наукових дослідженнях та в навчальному процесі при вивченні багатьох дисциплін. Зокрема тих дисциплін, що стосуються теорії систем автоматичного керування (САК). Як відомо, методи класичної теорії лінійних САК в середовищі MATLAB реалізовані повністю або майже повністю. Проте методи теорії нелінійних САК в системі MATLAB на сьогодні представлені істотно менше, що вимагає поліпшення цього становища.

РЕАЛІЗАЦІЯ КРИТЕРІЮ АБСОЛЮТНОЇ СТІЙКОСТІ НЕЛІНІЙНИХ СИСТЕМ В.М. ПÓПОВА В СЕРЕДОВИЩІ MATLAB Приймак Б.І., ст. викладач, к.т.н, Підгаєць А.П., студент (pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Дни открытых дверей кафедры

14.06.19 в 16:00 и 20.06.19 в 16:00 начнётся День открытых дверей на нашей кафедре. Встречаемся в кабинете 412, 20 корпус. Если вы заблудились на кампусе университета или опоздали, звоните. Подробнее - по ссылке.