УМОВА МОНОТОННОЇ РЕАКЦІЇ НА ЗАВДАННЯ В СИСТЕМІ З МОДИФІКОВАНИМ РЕГУЛЯТОРОМ ПОЛОЖЕННЯ Приймак Б.І., ст. викладач, к.т.н, Токарчук В.В., студент

Відомо, що у таких застосуваннях як промислові роботи чи металообробні верстати від систем автоматичного регулювання (САР) положення поряд з достатньо високою швидкодією та точністю регулювання вимагається забезпечити відсутність перерегулювання при відпрацюванні завдання. Для лінійної зони, очевидно, останнє буде досягнуто при монотонній перехідній функції САР за завданням.

УМОВА МОНОТОННОЇ РЕАКЦІЇ НА ЗАВДАННЯ В СИСТЕМІ З МОДИ-ФІКОВАНИМ РЕГУЛЯТОРОМ ПОЛОЖЕННЯ Приймак Б.І., ст. викладач, к.т.н, Токарчук В.В., студент(pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Дни открытых дверей кафедры

14.06.19 в 16:00 и 20.06.19 в 16:00 начнётся День открытых дверей на нашей кафедре. Встречаемся в кабинете 412, 20 корпус. Если вы заблудились на кампусе университета или опоздали, звоните. Подробнее - по ссылке.