СИНТЕЗ РЕГУЛЯТОРА НАПОРУ НАСОСУ ВОДОПОСТАЧАННЯ

Метою даної роботи є синтез регулятора напору системи стабілізації напору в диктуючій точці водогону. Такі системи находять широке застосування на практиці з метою енергозбереження. Проте, питання правильності вибору типу та параметрів регулятора залишається все ще недостатньо вивченим.

Математична модель насосу має вигляд, де m — маса води в трубопроводі; - густина води; Q — витрати; S- площа поперечного перерізу труби; H- напір; Hге — висота підйому води в трубопроводі; a — гідравлічний опір мережі; ф a — гідравлічний опір насосу; n i — коефіцієнт передачі; д — швидкість двигуна; н — номінальна швидкість насосу; Нон — напір при нульових витратах; g- прискорення вільного падіння. Після математичних перетворень отримуємо рівняння динаміки напору насосу.

СИНТЕЗ РЕГУЛЯТОРА НАПОРУ НАСОСУ ВОДОПОСТАЧАННЯ Румик В.А., студентка, Кіселичник О.І., к.т.н., доцент(pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Дни открытых дверей кафедры

14.06.19 в 16:00 и 20.06.19 в 16:00 начнётся День открытых дверей на нашей кафедре. Встречаемся в кабинете 412, 20 корпус. Если вы заблудились на кампусе университета или опоздали, звоните. Подробнее - по ссылке.