Питання зниження енергетичних витрат в асинхронних електроприводах, які кількісно займають домінуюче місце в промисловості, на сьогоднішній день є важливим та актуальним. Як відомо, при звичайному векторному чи частотному керуванні асинхронним двигуном (АД) магнітний потік двигуна стабілізується на номінальному рівні і лише для отримання вищих від номінальної швидкостей потік зменшується обернено-пропорційно до щвидкості. Проте в разі енергоощадного керування АД його магнітний потік має підтримуватися оптимальним в сенсі певного критерію мінімізації втрат.

Це значно збільшує складність задач побудови досконалих систем енергоощадного векторного керування АД. Звідси ясно, що успіх розв’язання таких задач фахівцями в галузі автоматизації електромеханічних систем та електроприводу значною мірою залежить від глибини вивчення відповідних властивостей об’єкта керування, якими є енергетичні характеристики АД.

ЕНЕРГЕТИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА ПРИ КЕРУВАННІ З МІНІМІЗАЦІЄЮ ВТРАТ ПОТУЖНОСТІ Приймак Б.І., ст. викладач, к.т.н, Денисюк С.А., магістрант (pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Дни открытых дверей кафедры

14.06.19 в 16:00 и 20.06.19 в 16:00 начнётся День открытых дверей на нашей кафедре. Встречаемся в кабинете 412, 20 корпус. Если вы заблудились на кампусе университета или опоздали, звоните. Подробнее - по ссылке.