Вимоги до продукції прокатного виробництва підвищуються основними споживачами прокату, що зв’язано з ефективним використанням матеріальних, енергетичних, природних, трудових і фінансових ресурсів. Найважливішою задачею прокатного виробництва є підвищення якості кінцевого продукту. Поперечне зміщення штаби відносно осі агрегатів прокатного стану, в тому числі відносно осі прокатки, під дією збурень призводить до погіршення профілю та форми штаби внаслідок зміни умов деформації у валках клітей, а також обумовлює порушення режимів роботи агрегатів прокатного стану, тому керування положенням штаби по осі агрегатів тобто її центрування є важливою задачею. Для її вирішення запропоновано новий метод керування положенням штаби на основі безконтактних виконавчих пристроїв (БВП).

ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНА СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ ПОЛОЖЕННЯМ ШТАБИ ПРОКАТУ ЗА ДОПОМОГОЮ БЕЗКОНТАКТНИХ ВИКОНАВЧИХ ПРИСТРОЇВ Островерхов М. Я., доц.; Філоменко А. А., магістрант (pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Дни открытых дверей кафедры

14.06.19 в 16:00 и 20.06.19 в 16:00 начнётся День открытых дверей на нашей кафедре. Встречаемся в кабинете 412, 20 корпус. Если вы заблудились на кампусе университета или опоздали, звоните. Подробнее - по ссылке.