АДАПТИВНИЙ ДО НЕВІДОМОЇ МАСИ РОБОЧОГО ОРГАНУ АЛГОРИТМ КЕРУВАННЯ КУТОВИМ ПОЛОЖЕННЯМ ОДНОЛАНКОВОГО МАНІПУЛЯТОРА Ковбаса С.Н., к.т.н., доцент, Пєтухова Д.І., студентка

Зростаючі вимоги до точності роботи різноманітного технологічного обладнання вимагають розробки нових сучасних засобів керування координатами технологічних об’єктів, у тому числі адаптивних до невідомих заздалегідь параметрів. В даній роботі розглянуто алгоритм керування кутовим положенням одноланкового маніпулятора що працює у вертикальній площині, з адаптацією до невідомої маси робочого органу.

АДАПТИВНИЙ ДО НЕВІДОМОЇ МАСИ РОБОЧОГО ОРГАНУ АЛГО-РИТМ КЕРУВАННЯ КУТОВИМ ПОЛОЖЕННЯМ ОДНОЛАНКОВОГО МАНІПУЛЯТОРА Ковбаса С.Н., к.т.н., доцент, Пєтухова Д.І., студентка (pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Дни открытых дверей кафедры

14.06.19 в 16:00 и 20.06.19 в 16:00 начнётся День открытых дверей на нашей кафедре. Встречаемся в кабинете 412, 20 корпус. Если вы заблудились на кампусе университета или опоздали, звоните. Подробнее - по ссылке.