ОБЛАСТЬ ЗАХОПЛЕННЯ ДИСКРЕТНОЇ СТОХАСТИЧНОЇ РАДІОЕЛЕКТРОННОЇ СЛІДКУЮЧОЇ СИСТЕМИ

Робота дискретних радіоелектронних систем, як і довільних нелінійних систем автоматичного управління, розпочинається з перехідного режиму, коли проходить суттєве зменшення початкових похибок. Такий динамічний режим отримав найменування режиму захоплювання сигналів на автоматичне супроводження.

Властивості слідкуючих систем у цьому режимі залежать як від нелінійних елементів так і від лінійних безперервних частин (фільтрів оцінювання). Крім того, як відомо, динамічні властивості дискретних нелінійних систем залежать також від вхідних корисних сигналів та шумів і завад. В роботі пропонується проводити якісні дослідження нелінійної стохастичної динаміки дискретних слідкуючих систем методом фазової площини за допомогою осереднених конечно – різницевих рівнянь відносно моментах функцій. У якості прикладу обрано дискретний стохастичний нелінійний слідкуючий вимірювач швидкості (СВШ).Призначення слідкуючого вимірювача швидкості (СВШ) відслідковувати з відповідною точністю поточну частоту сигналу, що приймається і який має допплерівський зсув частоти.

ОБЛАСТЬ ЗАХОПЛЕННЯ ДИСКРЕТНОЇ СТОХАСТИЧНОЇ РАДІОЕЛЕКТРОННОЇ СЛІДКУЮЧОЇ СИСТЕМИ Шматок С.О., проф., дтн., Шматок О.С., Петренко А.Б. (pdf)

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Дни открытых дверей кафедры

14.06.19 в 16:00 и 20.06.19 в 16:00 начнётся День открытых дверей на нашей кафедре. Встречаемся в кабинете 412, 20 корпус. Если вы заблудились на кампусе университета или опоздали, звоните. Подробнее - по ссылке.