Перемога в конкурсі студентських робіт-19

Чергова перемога в конкурсі студентських наукових робіт 2019

Знову наші студенти здобули перемогу в конкурсі з галузі знань «Електротехніка та електромеханіка», який проходить у місті Кам’янське (колишній Дніпродзержинськ) Дніпровської області.
Чергова перемога в конкурсі студентських наукових робіт 2019 !

До першого туру конкурсу було подано понад 100 робіт.

Роботи представлені нашими студентами присвячені актуальним рішенням в області автоматизованого електроприводу, теорії автоматичного керування та промислової автоматизації.

Чергова перемога в конкурсі кафедра АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

Христонько Христина та Лисенко Максим під час виступу

В цьому році студенти кафедри АЕМС-ЕП зайняли наступні місця:

1 місця:

— Христонько Христина, Лисенко Максим

«Створення лабораторного практикуму з автоматизації систем виробництва на основі мови програмування рівня SCL», науковий керівник — к.т.н. доц. Король С.В.

— Землянухіна Ганна, Титаренко Анна

«Дослідження системи керування насосним комплексом з оцінювачем продуктивності на основі нейронної мережі», науковий керівник — к.т.н. доц. Бур’ян С.О.

2 та 3 місце:

— Борщ Ростислав, Беняшевська Ксенія

«Бездавачеве керування координатами асинхронного двигуна з врахуванням кривої намагнічування», науковий керівник — к.т.н. доц. Ковбаса С.М.

Фото з вручення:

Чергова перемога в конкурсі кафедра АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

Кафедра бажає майбутнього натхнення студентам та їхнім викладачам у науково-дослідній роботі.

Переможці попередніх років: 2018201720162015201420132012.

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Консультационно-информационный центр

На кафедре АЭМС-ЭП с 01.07.2019 начинает работать центр по вопросам поступления абитуриентов по специальности "141 – Электроэнергетика, электротехника и электромеханика", на образовательную программу (специализацию) "Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность". Также работает горячая линия.
Подробнее - по ссылке.