День компанії Siemens

17.04.2019 на  кафедрі пройшов День компанії Siemens день компанії Siemens. Студентам 5-го курсу кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу прочитали лекції фахівці компанії Сіменс Україна. Одним з лекторів був Олексій Мельник – випускник нашої кафедри. Він розповів про технології виробництва високовольтних перетворювачів напруги і останні розробки в області енергоефективних, високодинамічних електричних двигунів. Показав можливості програмного забезпечення, з яким працюють розробники системи електроприводу, і новітні розробки в області цифровізації процесів налаштування, моніторингу і обслуговування електроприводів.

IMG_2683

Його колега, Михайло Моргун, розповів про оновлені лінійки електроприводів для всіх сфер застосування: починаючи від побутових систем і закінчуючи спеціалізованими, високоточними, інтелектуальними системами керування рухом. В своїй лекції він також підняв цікаве питання застосування технологій IoT, BigData та AI в оновлених лінійках обладнання компанії Siemens.

Більше фото з зустрічі:

По результатам 2 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 164,
из них на бюджете: 160.

Консультационно-информационный центр

На кафедре АЭМС-ЭП с 01.07.2019 начинает работать центр по вопросам поступления абитуриентов по специальности "141 – Электроэнергетика, электротехника и электромеханика", на образовательную программу (специализацию) "Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность". Также работает горячая линия.
Подробнее - по ссылке.

Результаты экзамена по специальности

Результаты экзамена по специальности для поступления на магистратуру уже загружены по ссылке

.