Навчальний семестр у THM

Семестр навчання в Німеччині

Всім привіт, мене звати Хилько Микита, я студент 5-го курсу і хочу розповісти вам про те, як пройшов семестр мого навчання за програмою обміну DAAD в Технічному університеті прикладних наук (Technische Hochschule Mittelhessen – THM) у місті Фрідберг, Німеччина.

Кампус університету розташований в трьох містах: Гіссен, Фрідберг та Вецлар. Протягом семестру ми навчалися у кампусі, що розташований у місті Фрідберг, в якому також розташований студентський гуртожиток. Дорога від автобусу до кампусу займала близько 5 хвилин, якщо користуватися автобусом, та близько 15-20 хвилин, якщо йти пішки, оскільки у Німеччині весь транспорт ходить чітко за графіком, то не завжди вдавалося добиратися за допомогою автобусу.

Навчання в університеті проходило не кожного дня, тому був час на подорожі. В Німеччині розвинуте залізничне сполучення, тому до кожного міста є можливість добратися залізничним транспортом. Студентський квиток, який ми отримали, є електронною карткою для оплати їжі у студентській їдальні та безкоштовним проїзним по певним федеративним землям.

Відео з проведеного проекту

_

Також однією з особливостей навчання в Німеччині є те, що в кожному навчальному семестрі в кожній дисципліні є обов’язковий проект, результати якого треба представити у вигляді презентації за 30 хвилин. Це суттєво покращило вміння представлення результатів власних досліджень та розробок.

Фото з м. Дармштат за семестр навчання в Німеччині.

По результатам 2 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 164,
из них на бюджете: 160.

Консультационно-информационный центр

На кафедре АЭМС-ЭП с 01.07.2019 начинает работать центр по вопросам поступления абитуриентов по специальности "141 – Электроэнергетика, электротехника и электромеханика", на образовательную программу (специализацию) "Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность". Также работает горячая линия.
Подробнее - по ссылке.

Результаты экзамена по специальности

Результаты экзамена по специальности для поступления на магистратуру уже загружены по ссылке

.