Факультету електроенерготехніки та автоматики 100 років!

Факультетові 100 років!

В цьому році нашому факультетові 100 років !
Вітаємо викладачів, випускників та студентів факультету електроенерготехніки та автоматики з цією визначною датою.

З нагоди сторіччя в ЦКМ було проведено вечір-святкування, на якому виступили декан факультету Яндульський О. С., ректор КПІ Згуровський М. З. нагадав про значні досягнення науковців факультету за час його існування, генеральный директор Schneider Electric, Михайло Бубнов розповів про важливість співпраці з КПІ в області інновацій для модернізації країни.

Також Продан Юрій Васильович, український політик та діяч, міністр топлива та енергетики України (2007—2010), міністр енергетики та вуглецевої промисловості України (2014), відмітив важливу роль факультету в підготовці інженерів і створенні науково-технічного потенціалу України.

Після привітань відбувся святковий концерт.

photo5382363826512570944

На святкування були запрошені всі студенти, викладачі та випускники факультету електроенерготехніки та автоматики.

Відео факультету щодо 100-річчя:

Факультетові 100 років, ФЕА НТУУ КПІ Сікорського, кафедра АЕМС-ЕП

Студенти 1-го курсу кафедри АЕМС-ЕП до початку святкування

У найближчий час будуть наведені більше фотокарток з дня сторіччя.

По результатам 2 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 164,
из них на бюджете: 160.

Консультационно-информационный центр

На кафедре АЭМС-ЭП с 01.07.2019 начинает работать центр по вопросам поступления абитуриентов по специальности "141 – Электроэнергетика, электротехника и электромеханика", на образовательную программу (специализацию) "Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность". Также работает горячая линия.
Подробнее - по ссылке.

Результаты экзамена по специальности

Результаты экзамена по специальности для поступления на магистратуру уже загружены по ссылке

.