Зустріч з представниками ABB

Візит представників компанії ABB

21.11.2018 відбулася зустріч представників компанії ABB з кафедрою АЕМС-ЕП, в ході якої випускник кафедри Райчук О. І. провів семінар для студентів щодо оновленої лінійки  електроприводів для промислових застосуваннь серій ACS580, ACS880 та ін, які виводить на ринок компанія ABB. Зокрема, розповів про оновлення елементної бази, що використовується на нових приладах, про різні типи виконання: для загальнопромислових механізмів, водопостачання турбомеханізмів та кліматичних систем.

Слід за значити, що компанія АВВ за значного сприяння Райчука О. І. зробила значний внесок в створення “науково-технічного центру ABB” (Лабораторія електроприводу та засобів автоматизації компанії АВВ) розміщеного на нашій кафедрі.

Співпраця між компанією ABB і кафедрою АЕМС та ЕП продовжується і до цього часу. Сьогодні представники компанії передали останню розробку компанії у сфері пристроїв плавного пуску машин змінного струму.

Дане обладння буде використовуватись в навчальному процессі під час виконання лабораторних робіт.

Презентацію виступу можна буде подивитися на сайті (інформація оброблюється).

Далі представлені фотокартки

Візит представників компанії ABB. Кафедра АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

Відео виступу можна переглянути тут або на нашому каналі в Youtube.

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Объявления

Обращаемся за помощью в лечении студента 5-го курса группы ЕП-81 Филиппенко Н. В., который после тяжёлой травмы с 01.02.2019 находится в реанимационном отделе відділенні «Института патологии хребта и суставов» Харькова, и нуждается в проведении операции стоимостью около 100 000 грн.
Для предоставления помощи открыт счёт: карта ПриватБанка 5168 7554 3672 4898, получатель: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мать студента.