Конференція ESARS’18

Наші викладачі прийняли участь в роботі міжнародної конференції від IEEE, що відбулася 7-9 листопада 2018 року (конференція ESARS — 5th International Conference on Electrical Systems for Aircraft, Railway, Ship Propulsion and Road Vehicles) у конференц-центрі Східного Мідлендса, Університет Ноттінгему, Великобританія.

Конференція присвячена новітнім розробкам електромеханічних систем електролітаків, електропотягів, електрокораблів та електромобілів, зокрема передовим методам керування та автоматизації електротранспорту, більш чистим технологіям в електротранспорті тощо.

Від нашої кафедри д.т.н. проф. Пересада С. М., к.т.н. доц. Ковбаса С. М. та магістрант Ніконенко Є. О. сумісно з професором Ноттінгемського університету Божко С. В. підготовили роботу на тему «Пряме векторне керування асинхроним двигуном на основі спостерігача потокозчеплення, інваріантного до варіації активного опору ротора» (‘Direct vector control of induction motors based on rotor resistance-invariant rotor flux observer’), доповідь зробив к.т.н. доц. Ковбаса С. М.

Програма конференції — за посиланням.

Звіт з попередньої конференції ESARS, що проходила у м. Тулуза, Франція в 2016 році — за посиланням.

Фото з конференції:

IMG_20181107_090716

Випускник кафедри професор Ноттінгемського університету Божко С. В. на відкритті конференції

Конференція ESARS з викладачами АЕМС-ЕП КПІ ім. І. Сікорського

Завідуючий кафедрою АЕМС-ЕП, д.т.н. проф. Пересада С. М. та доц. к.т.н. Ковбаса С. М. біля входу в університет

Конференція ESARS з викладачами АЕМС-ЕП КПІ ім. І. Сікорського

Учебный год 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всего учится: 195 / 187,
из них на бюджете: 185 / 183.
Получают стипендию: 89 / 92,
из них повышенную: 7 / 12.

Зачётная сессия

17.12.18 - 28.12.18

Экзаменационная сессия

14.01.19 - 27.01.19

Дополнительная зачётная сессия

21.01.19 - 26.01.19

100 лет ФЭА !

В 2018 году нашему факультету исполнилось 100 лет. Поздравляем преподавателей, выпускников и студентов с этой знаменательной датой.