Нові стенди з обладнанням Noark

Стенди для дослідження сучасних елементів та апаратів електромеханічних систем компаній Noark та CHINT

За сприянням випускника кафедри 2008 року Романа Попкова — зараз регіонального менеджеру в Україні та державах СНД — та доц. к.т.н. Пушкаря М. В. на кафедрі розроблено чотири нових стенди для роботи з елементами та апаратами сучасних електромеханічних систем на основі обладнання торгових марок Noark та CHINT.

Студент 6-го курсу Гузинський А. С. під керівництвом доц. к.т.н. Пушкаря М. В. зібрав стенди, які в подальшому будуть використовуватися в циклі лабораторних робіт з кредитного модуля “Елементи та апарати електромеханічних систем та електроприводів (ЕМС та ЕП)”.

Основна мета розроблених лабораторних робіт – проведення натурних експериментів та досліджень принципів технічної реалізації пристроїв та апаратів ЕМС та ЕП, ознайомлення з елементною базою керуючих, перетворювальних, інформаційно-вимірювальних пристроїв ЕП для підтвердження теоретичних положень щодо принципів роботи засобів автоматизації.

Фото лабораторних стендів:

Стенди для дослідження апаратів та елементів, каф. АЕМС-ЕП КПІ

«Дослідження апаратів захисту контакторної реверсивної схеми включення електроприводів»

Стенди для дослідження апаратів та елементів, каф. АЕМС-ЕП КПІ

«Дослідження апаратів захисту електроприводів»

Стенди для дослідження апаратів та елементів, каф. АЕМС-ЕП КПІ

«Дослідження програмованого таймера, імпульсного реле та реле часу»

Обладнання: автоматичні вимикачі серії Ex9B, диференціальний автоматичний вимикач серії Ex9CBL, модульні контактори, реле, мініконтактор, теплове реле, індикатори Ex9IL, DC тримач-роз’єднувач запобіжників фірми Noark та магнітний пускач, реле часу й імпульсні реле фірми CHINT.

Сайт компанії — за посиланням.

Учебный год 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всего учится: 195 / 187,
из них на бюджете: 185 / 183.
Получают стипендию: 89 / 92,
из них повышенную: 7 / 12.

100 лет ФЭА!

В этом году исполняется 100 лет ФЭА. Поздравляем преподавателей, выпускников и студентов с этой знаменательной датой. Все кто желает внести вклад, воссоздать историю факультета, присылайте предложения на почтовый адрес svkorol ON ukr.net.