Конференція IEPS-18

Конференція IEPS

З 10 по 14 вересня 2018 р. у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбулась міжнародна конференція IEPS «IEEE 3rd International Conference on Intelligent Energy and Power Systems».

На пленарному засіданні з доповіддю “Energy Efficient Speed Control of Interior Permanent Magnet Synchronous Motor“ виступила професор нашої кафедри д.т.н. Толочко О. І. Доповідь присвячена проблемі енергоефективного керуванню явнополюсними синхронними двигунами з постійними магнітами (СДПМ), які набувають все більшого застосування у промисловості взагалі, та в системах приводу електричними транспортними засобами зокрема. Завдяки прекрасним масогабаритним показникам, можливості застосування оптимальних стратегій керування, широкому діапазону регулювання швидкості, простоті охолодження та ін. У своїй доповіді проф. Толочко О. І. запропоновувала нову структурну схему системи тризонного керування швидкістю СДПМ, яка відрізняється досить простими засобами автоматичного перемикання оптимальних стратегій керування із забезпеченням обмеження струмів і напруг статора.

Конференція IEPS з викладачами АЕМС-ЕП КПІ ім. І. Сікорського Толочко О. І. Зайченко Ю. М.

Д.т.н. проф. Толочко О. І. під час виступу на конференції в електричному корпусі Харківського політехнічного інституту

По результатам 2 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 164,
из них на бюджете: 160.

Консультационно-информационный центр

На кафедре АЭМС-ЭП с 01.07.2019 начинает работать центр по вопросам поступления абитуриентов по специальности "141 – Электроэнергетика, электротехника и электромеханика", на образовательную программу (специализацию) "Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность". Также работает горячая линия.
Подробнее - по ссылке.

Результаты экзамена по специальности

Результаты экзамена по специальности для поступления на магистратуру уже загружены по ссылке

.